Workshops

Sathmahâl Gûlîstan'ın kuruluş niyeti, Fatma Meryem Suna'nın uzun yıllar boyunca yürüttüğü Atölye ve İnzivalar ile yetiştirdiği ustaların seans ve derslerini, doğanın bir parçası olma imkanı sağlayan sabit bir mekanda, düzenli tekrarlarla hayata geçirme ihtiyacından doğmuştur. 

 

Zihinsel dönüşüm ile kalp ve akıl bütünlüğünün ve öz benliğin kavranması için öğrenciler yeni deneyimler ve keşifler için cesaretlendirilir, arzu ettikleri sürece düzenli devam eden programlarımızla birlikte desteklenirler. Derslerde kazandırılan kolay uygulamalar sayesinde katılımcılarımız, yaşamlarına yön verebilmek için ihtiyaç duydukları iradeyi ve evrensel uyum yeteneklerini günlük yaşamlarına giydirmiş olurlar.

 

Böylece öğrencilerin aidiyet, güven, duygularda duyarlılık, birlik, dostluk, ilim, yaratıcılık, ifade, keşif, vizyon oluşturma, sorumluluk bilinci ve kendini gerçekleştirme gibi temel ihtiyaçları yanıt bulur. Tüm bunlar kişiye Öz’e varma yolundaki deneyimleri için ışık tutar.  Sathmahâl Gûlîstan’da deneyimlerinizden elde ettiğiniz tüm inciler içinizde taşıdığınız hazine sandığının anahtarı niteliğindedir.

erkdisil_02.jpg

Erk Dişil Sanatı

Erk ve dişil kuvvetlerle kozmik enerjiyi uyandırma ve aydınlanma yolu

ney_beden_photo.jpg

Ney Beden

Özgün, yaratıcı, coşkulu ve an ile uyumlu bir yaşamın kapısını aralar

nikita-tikhomirov-nFMTY0yEEy0-unsplash_02.jpg

Kutsal Rahmin Sırları

Dişil enerjinin uyanışı ve yükselişine adanmış bir atölye ve inziva

160917900_s.jpg

Kozmik Çağrı

Ses ile şifa yolculuğu

Contact Us

Please fill the form for more information or regisiration

Thanks for submitting!