Odalar


Gûlîstan'daki konaklama hizmeti, taş yapı evleri ve ahşap dokulu mobilyaları, gül ile tütsülenmiş geniş odaları, konforlu yatakları, lavanta kokulu nevresimleri, modern banyoları ile sizlere layık olduğunuz değeri sunmaya gayret eder.

Çift kişilik yataklarıyla hem çift hem tek kişilik konaklama imkanı sağlayan 8 odalı Tik Ada, iki kişinin ayrı yataklarda birlikte kalabilmeleri için tasarlanan 14 odalı Zodiac Ada ve 24 yatak kapasiteli Echo Ada birbirinden farklı tasarımlarıyla dikkat çeker. 
Geniş arazinin içine serbestçe dağılmış olan üç tip ada ve bu adalara bağlı odaların her birinin kendine özgü isimleri ve özellikleri vardır.

Gûlîstan’da Yaşam anlayışına uygun şekilde donatılmış odalarımızda, televizyon ve internet bulunmaz. Bu sayede elektromanyetik alanlardan ve dijital frekansların zararlı etkilerinden soyutlanır ve yalnızca doğadaki seslerin yarattığı meditasyon etkisi ile derin ve dinlendirici bir uyku deneyimine açılırsınız. Odalarımız, geniş ve havadar yapısına ilaveten klima imkanı, birinci sınıf kalite yatakları, kesintisiz sıcak su hizmeti, zeytinyağlı şampuan ve bakım setleri, otel terlikleri ve sık değişen havlu hizmetiyle son derece konforludur.

Taşın kendi doğal yapısından kaynaklanan yalıtımı ile evlerimiz, eko sisteme uyumlu, nefes alabilen, hiçbir zararlı kimyasal içermeyen, pis havayı filtreleyen, gerek soğuk, gerekse sıcak havayı muhafaza eden özelliklere sahiptir. Bu nedenle her mevsim bir başka güzel olan Gûlîstan'da tüm yıl konaklayabilme fırsatına erişirsiniz.

Gûlîstan'da sizleri ağırlamak üzere tüm ekip büyük bir hasret ve heyecanla bekler. Bu bekleyiş sırasında odalarınıza küçük sürprizler yerleştirerek, sizleri hediyelerle karşılamak üzere yeni yaratıcı fikirler geliştiririz. 

Bizler Gûlîstan'ın içinde varolan her bir zerrenin bir ruhu olduğunu biliriz. Odalarımıza verdiğimiz isimler ve bu isimlerin manaları üzerinden misafirlerimizin konakladıkları süre boyunca odaları ve buradaki her şey ile güçlü bir bağ kurmalarını arzularız.