Gûlistan'a Hoşgeldiniz...


Gûlîstan'a girdiğiniz andan itibaren sizin için bildik ve tanıdık bir dünyayı geride bırakır, rengarenk ve yepyeni bir dünyaya açılırsınız. Bu yeni dünyada ilk olarak temiz hava, tatlı rüzgar, mis kokulu güller ve hasretle kavuşmayı bekleyen dostlar tarafından karşılanırsınız.

Siz henüz buraya varmadan bizler heyecanla ve özenle, burada geçireceğiniz vakti özel kılmak ve zengin deneyimlere açılmanızı sağlamak için hazırlıklara başlarız.

Mutfağımızdan odalarınıza ve katılım göstereceğiniz Atölyelere kadar her şey sizin için büyük bir ilgi ve dikkatle tasarlanır.

Bahçemizde sevgi, özen ve sabırla yetiştirdiğimiz göz bebeği sebzelerimiz yine aynı titizlikle toplanarak mutfak ekibimizin şifalı ellerinden tabaklarınıza ve oradan da ruhunuza ulaşır.

Gûlistan'da her şey canlıdır ve sizinle her an iletişimdedir.

Cıvıl cıvıl sesleriyle orkestra tadında birbiri ile söyleşen kuş türlerinin, göç yolu üstünde dinlenen leyleklerin, her gece aynı saatlerde bizleri selamlayan baykuşların ve nağmeleri ile güllere aşkını dillendiren bülbüllerin uğrak yeridir.

Eğitimlerimiz ve içinde yer alan atölye çalışmalarımız, sizlerin bütünsel sağlık, arınma, dönüşüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermek üzere tasarlanmış olup, ustamız Fatma Meryem Suna ile onun yetiştirdiği ekip tarafından gerçekleştirilir.

Gûlîstan`da tanıklık ettiğiniz her şey sizin içindir ve yine yalnızca size özeldir. Burada insan için zaman algısı değişir, siz dahil etrafınızdaki her şey yavaşlar, genişler ve derinleşir, varoluşa dair tüm sorularınız belki de siz henüz buradan ayrılmadan cevaplanmış olur.

Dönüş vakti geldiğinde ise nereye giderseniz gidin buradaki kazanımlarınız sizinledir, Gûlîstan'da deneyimlerinizden elde ettiğiniz tüm inciler içinizde taşıdığınız hazine sandığının anahtarı niteliğindedir.

Sathmahâl Gûlîstan Ailesi