Eğitim & Programlar


Gûlîstan'ın kuruluş niyeti, Meryem Suna'nın uzun yıllar boyunca yürüttüğü Atölye ve İnzivalar ile yetiştirdiği ustaların seans ve derslerini, doğanın bir parçası olma imkanı sağlayan sabit bir mekanda, düzenli tekrarlarla hayata geçirme ihtiyacından doğmuştur. 

Sath Rehberlik Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş tarafından yürütülen programlar insanın birey olarak gelişimini ve potansiyel olgunluğa erişimini hedefler.

Zihinsel dönüşüm, kalp ve akıl bütünlüğü, yaşamla olan uyum, öz benlik ve çevre arasında kurulan tüm ilişki ve iletişimlerde doğallık, kendiliğindenlik ve samimiyet merkez alınır, öğrenciler yeni deneyimler ve keşifler için cesaretlendirilir, arzu ettikleri sürece düzenli devam eden programlarımızla birlikte desteklenir.

Derslerde kazandırılan kolay uygulamalar sayesinde katılımcılarımız, yaşamlarına yön verebilmek için ihtiyaç duydukları iradeyi, kendilerini şarj edebilme becerilerini ve evrensel uyum yeteneklerini günlük yaşamlarına giydirmiş olurlar. 

Gûlîstan'ın büyüleyici doğası, dört bir yanına dağılmış olan şifa kaynakları, aydınlanmalara vesile Atölyeleri, hafif, sağlıklı yemekleri, eğlenceli ve sürprizli partileri, içeride birbirini kusursuz bir şekilde tamamlayıcı etkiye sahiptir.

Hem konaklama hem de eğitim alanında marifetin nakış gibi işlendiği, öz farkındalıkları gelişmiş, ilim ve idrakte kuvvetli, yeniliğe açık, adanmış ve sevgi dolu ekibimizle Gûlîstan, bu anlamda Birlik Bilincinin ve doyumlu muhabbetlerin daimi adresidir.