Destekleyici Terapiler


Gûlîstan Yaşamındaki Atölye ve Etkinliklerin uzantısı niteliğinde olan bireysel terapi seansları arasında Derin Doku Masajı, Refleksoloji, Dorn Method, Aroma Terapi, Bireysel Koçluk, Ruhsal Tarot, Yoga ve Acutonics yer alır.

Adını kadim çağlardaki kutsanmış şifa tapınaklarından alan, bireysel destekleyici terapilerin uygulandığı küçük ahşap ev Asklepion, misafirlerimizin ihtiyaç ve arzularına yönelik hizmet veren, yürüttüğümüz çalışmalara destek bir alan olarak tasarlanmıştır. 

Bedensel sağlık, zihinsel esneklik ve kuvvet, gevşeme, yenilenme, canlılık, tazelik için mucizevi derin dokunuşlarla fark yaratan masaj terapilerimiz ve ihtiyaç duyulan tüm konularda rehberlik içeren danışmanlık seanslarımız randevulu olarak yürütülmektedir.

Tarot seansları, danışmanımızın yüksek sezgiselliği ile buluşan kartlar sayesinde, yaşam yolunu net olarak tanımlamak isteyenlere yeni kapılar açan, olasılıkları gösteren eğlenceli bir rehberlik sürecidir.

Bireysel Koçluk çalışmalarında ise kendini gerçekleştirme yolculuğunda danışanın irade geliştirmesi, farkındalığı desteklemesi, kendini tekrar eden deneyimlerin düğümlerini çözmesi konusunda hedefe yönelik nokta atışlı seanslar gerçekleştirilmektedir.

Acutonics sesle şifa yöntemidir. Evrende her şeyden önce varolan ses ve bu sesin titreşimleri insan bedenindeki her organ, kemik ve hücrenin titreşimi ile birleşerek insanın titreşim hızına etki eder. Ses ile şifa yöntemi kusursuz titreşim için düşük frekanslı titreşimleri onarır, zihni ve bedeni özden gelen niyetin güçlü frekansına uyumlar. Seanslar Asklepion'da özel geliştirilmiş ses çatalları ile gerçekleşir.

Destekleyici terapiler Gûlîstan'da geçirdiğiniz süre boyunca arzu ve ihtiyaçlarınıza göre alabileceğiniz özel hizmetlerdir ve alanında uzman kişiler tarafından yürütülür.