SATH Yüksek Bilinç Okulu, 2017 yılında Fatma Meryem Suna ve eşi Serdar Çakır tarafından kurulmuştur. Adını evrensel yasaları düzenleyen ve denetleyen dört temel elementin (Su, Ateş, Toprak, Hava) baş harflerinin bir araya gelmesiyle oluşan akrostişten almaktadır.

 

SATH, kişilerin özlerinde bulunan cevherin ve yine onlar tarafından hatırlanmayı bekleyen öz değerlerin farkındalığını sağlamak amacıyla kurulmuş eğitim, gelişim ve öğrenme programıdır.

Sade, anlaşılır, basit ve uyumlu formüllerle hayata kolaylıkla geçirilebilen çözümler tasarlar ve sunar. Böylece Sonsuzluk, An farkındalığı, Takdis ve Teşekkür ile mutlak gerçeklik olan Hakikat bilinci, SATH yolu aracılığıyla bireye aşılanır.

 

Bu bilinç, kişide köklü dönüşümler açığa çıkarırken, onun yarattığı hareket de evrende gittikçe büyüyen ve genişleyen, onarım ve uyanış odaklı enerji dalgaları doğurur. Bu sayede SATH ruhu, geniş bir etki alanı ile insanın yaşam yolculuğunda ona refakat ve rehberlik.

Kurucularımız

 • Fatma Meryem Suna & Serdar Çakır

Biz

“İnsan kendi doğasından, doğasının getirdiklerinden, yaşam yolunun gerektirdiği seçimlerden razı olduğunda ve varlığının kusursuz, tam ve bütün olduğunu kavradığında özüne erişmiştir."

Bu felsefe doğrultusunda tasarlanan SATH programları, Fatma Meryem Suna ile birlikte, kendi alanlarındaki ustalıkları ile eğitim ve öğrenme süreçlerine katkı olma sorumluluğunu almış, bunu her an layıkıyla yerine getirme gayesi ile çalışan yetkin eğitmenlerin oluşturduğu bir ekiple yürütülüyor.

Egitmenler

-

 • sonat.jpg
  Sonat Bağcan

  Kozmik Çağrı

 • farkındalık okulu irfan buluşmaları
  Emre Ertegün

  İrfan Buluşmaları

 • hale_issever.jpg
  Hale Işsever

  Kutlu Amaç Yolculuğu

 • funda_aydin.jpg
  Funda Aydın

  Kutsal Rahmin Sırları

 • Instagram
 • Black Facebook Icon